5-4645-249-4030

5-4645-249-4030

Miękki membranowy pokrowiec ochronny na cały samochód PERFECT GARAGE sedan, dl. 472-500 cm

369,90 zł Brutto
300,73 zł Netto
369.90
Miękki membranowy pokrowiec ochronny na samochód Perfect Garage Membranowy pokrowiec na cały samochód wykonany w całości z czterowarstwowego materiału.

Opis
Opinie o produkcie (0)

Miękki membranowy pokrowiec ochronny na samochód PERFECT GARAGE


Membranowy pokrowiec na cały samochód PERFECT GARAGE wykonany w całości z czterowarstwowego materiału z nieprzemakalną membraną paroprzepuszczalną o gładkim, miękkim w dotyku spodzie. Membrana z której produkowany jest PERFECT GARAGE jest o 20% grubsza ale jednocześnie miększa od membrany MOBILE GARAGE. Dzięki tym właściwościom materiału pokrowiec jest w całości wodoszczelny a jednocześnie przepuszczalny dla pary wodnej wydostającej się spod pokrowca. skutecznie chroni samochód przez cały rok. Idealny na słoneczne i upalne dni, gdyż zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu wnętrza samochodu w lecie. Bardzo dobrze sprawdza się też w zimie, gdyż chroni samochód przed nadmiernym wychłodzeniem, a także karoserie, przed osadzającym się śniegiem i szronem. nie przymarza do samochodu. chroni samochód również przed niekorzystnym wpływem środowiska - przed deszczem, liśćmi, pyłem z kwiatów, sokami z drzew, ptasimi odchodami. Pokrowiec mocno trzyma się pojazdu, co ma znaczenie przy silnych podmuchach wiatru. nie rysuje pojazdu. Bardzo łatwo zakłada się go i ściąga, a po złożeniu nie zajmują dużo miejsca. 

Pokrowce PERFECT GARAGE są przeznaczone do użytkowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń przez cały rok. szczególnie polecamy je klientom którzy życzą sobie aby pokrowiec był w pełni nieprzemakalny i aby wewnętrzna strona pokrowca stykająca się lakierem samochodu była gładka i miękka. Pokrowiec jest także skierowany do klientów którzy oczekują kilkuletniej trwałości pokrowca nawet przy intensywnym użytkowaniu. Pokrowiec PERFECT GARAGE jest dobrze dopasowany, pewnie mocowany za pomocą tradycyjnego ściągacza z linka wokół całego samochodu, wykonany z mocnego i miękkiego od wewnętrznej strony materiału, dzięki czemu możne być bezpiecznie używany nawet podczas porywistego wiatru. Mimo ze kolor granatowy jest kolorem ciemnym, pokrowiec PERFECT GARAGE ma jeszcze większą odporność na promieniowanie słoneczne. Przez górna cześć pokrowca przebiega napis Kegel-Błażusiak KB Textil.

Markowy produkt firmy Kegel-Błażusiak - jednego z czołowych polskich producentów w branży pokrowców samochodowych oraz odzieży i obuwia roboczego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i największej dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół, można śmiało powiedzieć, że  produkty tej marki są najlepsze w Polsce. Do produkcji użyto surowców najwyższej jakości, a ich produkcja odbyla sie z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii europejskiej. 

Instrukcja montażu: Pokrowiec założyć na czysty i suchy samochód popielata strona do wewnątrz, następnie maksymalnie mocno zaciągnąć linkę ściągacza pokrowca i pewnie ja zawiązać. !!! Przed zaciągnięciem linki należny koniecznie skrzyżować linki montażowe, tak aby linki były ciągnięte możliwie równolegle do pokrowca. Pokrowiec zabrudzony od wewnętrznej strony nie powinien być używany.

Wysoka jakość produktu potwierdzona jest gwarancją udzielaną na okres 30 miesięcy od daty zakupu. 

 

Materiał:
100% PP

 

Wymiar: Na zdjęciu

Moja ocena:

Podobne produkty

145,90 PLN Brutto
118.62 PLN Netto
229,90 PLN Brutto
186.91 PLN Netto
259,90 PLN Brutto
211.30 PLN Netto
Promocja
175.90 PLN 145,89 PLN Brutto
143.01 PLN 118.61 PLN Netto
Najniższa cena sprzed 30 dni: 145,89 PLN brutto