Dokonując zakupu w sklepie Internetowym Giemzik.pl, możesz mieć pewność, że Twoje zakupy będą bezpieczne, wygodne i szybkie! Sklep Internetowy Giemzik.pl spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa przechowywania danych osobowych przekazywanych przez klientów oraz dokonywania wszelkich transakcji związanych z zakupem towarów.


Polityka prywatności


Niniejsza Polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Państwa przez sklep internetowy Giemzik.pl prowadzony pod adresem www.giemzik.pl (zwany dalej również Witryną).


Właścicielem sklepu Giemzik.pl i jednocześnie Administratorem Danych Osobowych jest firma PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE Zofia Giemzik z siedzibą w OCHOTNICY DOLNEJ (dalej zwanym Sklepem Internetowym).


Sklep internetowy dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia poszanowania Państwa prywatności i ochrony udzielonych informacji osobowych podczas korzystania z Witryny i dokonywania zakupów w ramach sklepu oraz w tym celu podejmuje wszelkie niezbędne działania.