5-4840-241-2099

5-4840-241-2099

POKROWIEC OCHRONNY NA SOFĘ OGRODOWĄ

59,90 zł Brutto
48,70 zł Netto
59.90
Całoroczny pokrowiec do ochrony sofy ogrodowej przechowywanej na zewnątrz przed niekorzystnym wpływem środowiska. Dzięki specjalnej konstrukcji woda podczas deszczu spływa po pokrowcu nie wnikając pod pokrowiec. Chroni sofę przed deszczem, śniegiem, szronem i promieniami słonecznymi (szkodliwym UV) oraz zanieczyszczeniami jak pył, ptasie odchody i soki z drzew.

Opis
Opinie o produkcie (0)

Całoroczny pokrowiec do ochrony sofy ogrodowej przechowywanej na zewnątrz przed  niekorzystnym wpływem środowiska. Dzięki specjalnej konstrukcji woda podczas deszczu spływa po pokrowcu nie wnikając pod pokrowiec. Chroni sofę przed deszczem, śniegiem, szronem i promieniami słonecznymi (szkodliwym UV) oraz zanieczyszczeniami jak pył, ptasie odchody i soki z drzew. Ogranicza korozję i starzenie się elementów z tworzyw sztucznych lub drewna, chroni przed blaknięciem i matowieniem lakieru oraz elementów chromowanych. Pokrowiec jest w pełni odporny na wszystkie warunki atmosferyczne. Łatwy do zakładania i ściągania. Dodatkowe zapięcia zabezpieczają przed zerwaniem pokrowca przez wiatr. Odpowiedni także do użytku wewnątrz pomieszczeń.

PRODUKT W 100% POLSKI Z GWARANCJĄ PRODUCENTA 25 MIESIĘCY

Góra pokrowca wykonana jest z 3-warstwowego materiału - dwuwarstwowy SPUNBOND powleczony od zewnątrz POLIETYLENEM o dużej odporności na promienie UV i opady atmosferyczne.

Skład materiału: 3 warstwy

- warstwa POLIETYLENU z zewnątrz

- dwuwarstwowy SPUNBOND

Dzięki specjalnej konstrukcji, para wodna i wilgoć są stale odprowadzane na zewnątrz, a woda podczas deszczu spływa po bocznych ścianach pokrowca, nie wnikając pod pokrowiec. 

Instrukcja montażu:
Pokrowiec założyć stroną z popielatymi wykończeniami szwów na zewnątrz, a następnie przymocować pokrowiec do nóg sofy za pomocą taśm typu „rzep” wszytych w dolną, wewnętrzną stronę pokrowca. Nie używać pokrowca podczas transportu sofy na odkrytych bagażnikach zewnętrznych pojazdów.

Moja ocena:

Podobne produkty

Nowość
55,90 PLN Brutto
45.45 PLN Netto
Nowość
45,90 PLN Brutto
37.32 PLN Netto